Close

Postaráme se pro vás o

Bezpečnost

Ať už potřebujete zajistit bezpečný převoz cenin, osobní ochranu osob, či ostrahu administrativních a rezidenčních budov, jsme tu pro vás. Díky našim mnoha letým zkušenostem nabízíme našim klientům také bezpečnostní poradenství, můžeme tedy spolehlivě analyzovat konkrétní situaci a navrhnout co nejlepší návrh zabezpečení, dle vašich potřeb.

Recepce

Reprezentativní recepce a spolehlivé vrátnice dle přání klienta, kde možnost 24 hodinového provozu je samozřejmostí. Personál pro služby recepce je velmi pečlivě vybírán, klademe důraz na příjemné, reprezentativní a profesionální vystupování, na komunikační schopnosti a znalost cizích jazyků. Vše tak, aby administrativní chod recepce byl plynulý a co nejvíce nápomocný.

Facility management

Svěřte nám péči o správu vašich nemovitostí a prostor, my už zajistíme vše ostatní za vás. Postaráme se vám tedy nejenom o zabezpečení, ale také o vše ostatní. Od zajištění běžné údržby a oprav, přes potřebné revize, smlouvy, optimalizaci nákladů, až po čistotu vašich prostor. Nastavíme vhodný systém správy nemovitosti tak, aby zajištění hladkého chodu již nebylo noční můrou majitele.

Podpůrné služby

K našim službám zabezpečení nabízíme také doplňkové služby jako například i podpůrná nepřetržitá podpora výjezdovou skupinou.