Close

Ochrana osob

Bodyguard

Naše služba bodyguard zajišťuje fyzickou ochranu osob, která se bezprostředně opírá o specifické požadavky klienta. Cílem služby je snížit rizika a maximálně zajistit bezpečnost chráněné osoby.

V mnoha případech osobní ochrany jde o neustálou přítomnost bodyguarda, která je sama o sobě prvkem ochrany z pohledu psychologického působení na možného útočníka. Již samotnou přítomností zjevné ochranyž i tím je preventivním opatřením proti možnému vzniku konfliktu. Naši bodyguardi jsou navíc samozřejmě speciálně vyškoleni, znalí prevence proti útoku či jiným hrozbám namířeným vůči klientovi a připraveni na řešení nestandardních situací.
Naším cílem je, abychom dosáhli u klienta pocitu bezpečí a klidu, aby se nemusel zamýšlet, co by se mohlo stát či jak v takovéto situaci reagovat. Od toho tu jsou naši bodyguardi, kteří jsou na tyto situace vycvičeni a připraveni.

Ozbrojený transport a konvoj vozidel

V souvislosti s ochranou osob poskytujeme také možnost využití ozbrojeného doprovodu. Tedy hlídku doprovázející střeženou osobu v dalším vozidle, či případně zajištění celého konvoje vozidel. Samozřejmě je tímto způsobem možné zajistit i bezpečný transport nejen osob, ale také i převoz cenin. Bodyguard tedy může být nosným prvkem v zabezpečení rizikového pohybu, nemusí být však jediným způsobem ochrany osob. Naše služby pokrývají kompletní spektrum možností.

Pokud si nejste jisti, kterou variantu řešení zvolit, neváhejte se obrátit na našeho specialistu ohledně konzultace. Náš odborník s Vámi podrobně projde Vaši situaci, představy a možný výskyt rizikových situací. Na základě této analýzy sestaví nabídku a návrh realizace bezpečnostního plánu. Systém fyzické ochrany a ostrahy osob je vytvářen individuálně pro každého klienta s ohledem na jeho požadavky, reálné prostředí, právní předpisy a technické normy. Klademe přísný důraz na kvalitu poskytovaných služeb, náš systém ochrany musí tedy vždy odpovídat míře bezpečnostních rizik a musí vytvářet podmínky pro předcházení vzniku rizikových situací. Věříme, že naše reference jsou toho důkazem.