Close

Bezpečnostní služby

Nabízíme služby bezpečnostního poradenství zaměřené na zabezpečení vnější a vnitřní ochrany objektu. Systém ochrany je vytvářen na míru dle potřeb a požadavků klienta.

Bezpečnostní služby fyzické ochrany osob, nebo-li ochrana prostřednictvím osobního bodyguarda. Speciálně vyškolení bodyguardi, znalí prevence proti útoku a jiným možným hrozbám. Vše tak, aby i v nestandardních situacích byli schopni zajistit bezpečí chráněné osoby.

Zajistíme vnitřní i vnější fyzickou ostrahu objektů a ochranu majetku. Ostraha je vykonávána podle směrnice, která je zpracována na základě požadavků klienta a analýzy objektu. Cílem je pokrýt všechna bezpečnostní rizika, zabránit případnému nežádoucímu vniknutí do objektu, krádeži nebo cílenému poškození majetku.

S převozem finanční hotovosti, cenných dokumentů, či jiných cenin je spojena vysoká míra odpovědnosti a zvýšená míra rizika. Naše služba převozu cenin se stará o bezpečný převoz cenného nákladu tak, aby klient nebyl nucen vystavovat sebe či své zaměstnance reálnému nebezpečí a přepadení. 

At již potřebujete zajistit zabezpečení pro společenský večer, kulturní anebo sportovní akci, či festival, jsme tu pro vás. Zajistíme bezpečný chod celé akce a to včetně případné spolupráce s příslušníky místní policie, zdravotnickou službou a v neposlední řadě také PČR.