Close

Ostraha: Vaše brána k úspěšné kariéře

Přidejte se k nám a zažijte pocit hrdosti a smysluplnosti, když pomáháte chránit ostatní a vytváříte bezpečné prostředí. Vaše budoucí kariéra v ostraze začíná právě zde. Připojte se k našemu týmu a staňte se součástí naší bezpečnostní rodiny.
Fyzická ostraha

Máte zájem o práci v našem týmu? Zanechte nám své údaje a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami a zpracováním osobních údajů

Naše hodnoty

Férové jednání

Férové jednání je pro nás velmi důležité. Tato hodnota je základem pro úspěšnou kariéru v bezpečnostním sektoru. Věříme, že pouze férový přístup může vést k úspěchu a dlouhodobým vztahům s našimi klienty i zaměstnanci.

Týmová spolupráce

Podporujeme aktivní spolupráci, vzájemnou pomoc a respekt mezi kolegy. Společně se podílíme na dosahování společných cílů a řešíme výzvy, které se před nás staví. Usilujeme o klidnou a vřelou atmosféru, která nám umožňuje plně se soustředit na práci.

Kvalitní pracovní prostředí

Investujeme do pokročilých technologií a moderních pracovních prostředků, abychom vytvořili prostředí, ve kterém se naši zaměstnanci nejen cítí dobře, ale také mohou efektivně a kvalitně pracovat.

Individuální ohodnocení

Záleží nám na každém našem zaměstnanci a dbáme na to aby byl každý řádně ohodnocen dle svých zásluh. Snažíme se vytvářet pracovní prostředí, kde jsou naši zaměstnanci respektováni a oceněni za svou práci.

Empatie

U nás nejsme lhostejní k lidem, zajímají nás jejich příběhy a to našich kolegů. Při prokázaní loajality a dostatečné důvěry umíme pomoci i v těžkých životních situací, které zde na zemi prožíváme všichni.

Otevřená komunikace

Podporujeme otevřenou komunikaci a zapojení všech zaměstnanců. Každý má možnost sdílet své nápady, myšlenky a starosti s ostatními. Usilujeme o prostředí, kde každý je součástí celku a může se aktivně účastnit diskusí.

Osobní rozvoj

Připojením k nám získáte jistotu a důvěru, že se stáváte součástí organizace s pevnými základy a dlouholetou reputací na trhu, která vám poskytne příležitosti pro rozvoj kariéry a získání cenných zkušeností.

Týmová spolupráce

Společné řešení problémů

Pomáháme dosáhnout cílů a řešit výzvy, které přicházejí. Nabízíme klidnou a podporující atmosféru, která umožňuje plné soustředění na práci.

Profesionální přistup

Věříme, že právě férový přístup je cestou k dlouhodobým vztahům a úspěchu. Proto je klíčovým prvkem naší kultury profesionální etika a respekt vůči všem kolegům a klientům.

Příležitost pro studenty a absolventy

Fnanční stabilita

Práce v ostraze může studentům a absolventům poskytnout finanční stabilitu a možnost si vydělat peníze na své vlastní náklady. To znamená menší závislost na finanční podpoře rodiny či studentských půjčkách.

Flexibilní pracovní doba

Nabízíme flexibilní pracovní dobu nejen pro studenty a absolventy, kterou dokážeme přizpůsobit osobním potřebám. Tím mají studenti možnost skloubit práci a studium bez větších problémů.

Kariérní růst

Postup na vyšší pozice

Práce u nás poskytuje příležitosti k postupu ve své kariéře. Zaměstnanci, kteří ukážou svůj potenciál, odhodlání a schopnost převzít větší zodpovědnost, mohou postupovat na vyšší pozice v hierarchii organizace.

Mentoring a odborné vedení​

Pro naše zaměstnance poskytujeme mentoring a odborné vedení. Vzdělávací programy a školení v oblasti bezpečnosti jsou také běžnou součástí pracovního prostředí, což umožňuje rozšířit své znalosti a dovednosti.

Přidejte se k týmu dohlížející na naše klienty

Otevřete si dveře k úspěšné kariéře

Získejte skvělou pracovní příležitost v ostraze! Zanechte své kontaktní údaje a připojte se k našemu týmu profesionálů. Společně budeme stavět bezpečnější budoucnost.
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami a zpracováním osobních údajů