Na otázku, jestli je lepší kamerový systém nebo fyzická ostraha není jednoduchá odpověď. Každá varianta má své klady i zápory. Kamerový systém, i když je levnější, není tak účinný jako fyzická ostraha. Z kamerových záznamů lze zjistit, že byl objekt narušen, o pachateli však zpravidla mnoho neprozradí.

Fyzická ostraha dokáže takovýmto narušení předejít. Nejefektivnější je kombinace lidského faktoru s bezpečnostními technologiemi, díky kterým jsou minimalizovány rizika vzniku škody na majetku.

Oproti elektronickým ochranným systémům, které jen oznámí narušení prostoru (následně pak záleží na dojezdu zásahové skupiny), je kvalitní fyzická ostraha efektivním propojením lidského faktoru s bezpečnostními technologiemi a minimalizují tak rizika vzniku škody na majetku klienta.

Ostraha objektů zahrnuje několik vzájemně propojených úrovní. Musí vycházet z projektu zabezpečení objektu a respektovat specifická přání klienta. Kvalita vykonávané služby je založena na zodpovědném výběru pracovníků, jejich pravidelném školení v oblasti odborné způsobilosti a soustavné kontrolní činnosti. Klademe velký důraz na ústrojní kázeň a dodržování Etického kodexu naší společnosti na všech úrovních vztahů v rámci pracoviště.

Na přání klienta instalujeme obchůzkový systém v reálném čase, který umožňuje okamžitou nebo zpětnou kontrolu výkonu strážní služby.

Jak vybrat kvalitní bezpečnostní agenturu

Jak vybrat kvalitní bezpečnostní agenturu

V České republice působí tisíce bezpečnostních agentur různého rozsahu a zaměření. Lokální s menším množstvím zaměstnanců, velké působící po celé Republice, společnosti se stabilním kmenem zaměstnanců, ale i agentury s vysokou fluktuací pracovníků. Je tedy obtížné...

číst více
V. I. P. v pořadu Cinema Tipy

V. I. P. v pořadu Cinema Tipy

Jedním z našich silných klientů je Cinema city, kde vykonáváme ostrahu kin. Malá reportáž o naší práci proběhla na Primě v Cinema Tipech! Krátká reportáž pojedává o samotném výkonu strážní služby v prostorách kina, a o opatřeních proti pořizování ilegálních kopií...

číst více